Veszprém mellett Bánhidi két külföldi sztárcsapatot is rajtaütött

A szegedi kézilabdacsapat fontos ténynek tekinthető, hogy a válogatott, Bánhidi Bence meghosszabbította szerződését és 2025-ig a klubnál marad.

Bánhidi az aktuális M1 csatornán beismerte, hogy a Telekom Veszprém, a Barcelona és a Paris Saint-Germain csapattól is kapott ajánlatot, ők eljutottak a tárgyalásig, de végül úgy döntöttek, hogy Szegeden maradnak.

Nagyon jó, hogy annyira szeretem Szegedet, szeretem a csapatot, a szurkolókat és a várost, jól érzem itt magam, ezért döntöttem így.

A 26 éves férfi azt mondta. Hozzátette, hogy a klub által felvázolt elképzelés talpon tartotta, mert már tudja, hogy a vezetők milyen játékosokat igazolnak. Komoly vonzerőt jelentett számára az új tornaterem, amely hamarosan elkészül, valamint az a tény, hogy szinte rá épült az a csapat, amelynek fő támasza lett.