Törvényes herceg után új csapat lett a Vadócz számára

Megértem Vadócz Krisztián új csapata, a csakfoci.hu számolt be róla. A magyar válogatott játékos 42-szer Uruguay-beli klubot váltott, a Penarolból a jelenleg 11. helyen álló Montevideo Wanderers csapatába került.

A korábban kialakult bonyolult jogi helyzet Vadócz és Penarol között a koronavírus járvány miatt felfüggesztésre került, majd a tervezettnél jóval később véget ért, de ebben az időszakban a magyar játékos szerződésében szereplő opció lépett hatályba. A viota pedig megnézte, vajon valóban életbe lépett-e az opció. Aztán a kérdés megoldódott, a felek felmondták a szerződést.

A 35 éves Vadócz Krisztián bejárta a világot: játszott Franciaországban, Hollandiában, Spanyolországban, Dániában, Indiában, Svájcban, Ausztráliában és Dél-Koreában. Penarol 29 mérkőzésen három gólpasszt adott.