Real Madrid: Modric igen, talán Ramos

A Real Madrid meghosszabbította szerződését horvát labdarúgójával, Modriccs Lukával.

Florentino Pérez, a klub elnöke szerda este a Cadena Ser rádiónak egy rádióinterjúban elmondta, hogy a világbajnokság ezüstérmese már aláírta az új megállapodást, de részleteket nem közölt.

A 35 éves Modric 2012-ben érkezett a Realhoz a Tottenhamből, és azóta négy BL-t nyert a spanyol csapattal, két spanyol bajnokságot, egy King’s Kupát, négy klub világbajnokságot, három spanyol és három szuperkupát.

Modric ebben a szezonban 30 bajnokin 3 gólt és 3 gólpasszt szerzett, de hátfájása miatt a Cádiz ellen 3–0-ra kimaradt a bajnokságból.

A beszélgetés során Pérez arról is beszélt, hogy a csapat kapitányával együtt Sergio Ramosszal még nem született megállapodás, de bízik abban, hogy sikerül megállapodniuk a világ- és Európa-bajnokkal.

Hogy nem akarom, hogy Sergio Ramos maradjon?

– tette fel a kérdést az elnök, hozzátéve, hogy a megállapodás a klub pénzügyi helyzetétől függ, mivel a Real Madrid az utóbbi időben rengeteg pénzt veszített.