Próbáljon ki egy másik játékost az Ajax-ból

A De Telegraaf holland újságírók szerint az Ajax Amsterdam azon dolgozik, hogy nyáron eladja André Onana.

A klub jó pénzt kaphat egy kiváló kapusért, mert amellett, hogy az utóbbi években kiválóan szerepel a csapatban, 2022-ig érvényes szerződése van a klubbal. A helyzetet tovább súlyosbítja, hogy a kameruni válogatott 18 alkalommal talált rá kábítószert betiltották a testében 2020. október 30-án, mert rossz szert szedett. Az UEFA büntetésként 12 hónapra eltiltotta, így csak február 5-én léphet pályára új csapatában.

Ami az Ajax kapusát illeti, meglehetősen szokatlan tervet dolgoztak ki a klub vezetői Onana helyére. Vitesse 37 éves játékos, Remko Pasveerre vezetők megválasztása volt, akiknek érkezését a klub pénteken jelentette be. Pasveer 38 éves Maarten Stekelenburg alternatíva lesz.