Orbán Willi 2025-ig írt alá szerződést

Az RB lipcsei honlapjának pénteki jelentése szerint Orbán Willi A 2022 nyarán lejáró szerződését már további három évvel, 2025 nyaráig meghosszabbította. Az új megállapodás magában foglalja a klub játékosának számítását is karrierje vége után.

“Willi az évek során jelentős szerepet játszott egy ilyen sikeres út megtételében. Ez a szezon ismét megmutatta, mennyire fontos tagja csapatunknak. Jó formában van a pályán, és az öltözőben is fontos része a zenekarnak ”- mondta. Markus Krösche sportigazgató.

2015 nyarán a 28 éves Orbán igazolt az FC Kaiserslautern 1-től az RB Leipzig akkori másodosztályába, ahol 189 mérkőzésen 18 gólt szerzett. 2018. október 12-én debütált a magyar válogatottban, és eddig 20 mérkőzésen ötször volt eredményes.

“Örülök és büszke vagyok arra, hogy folytattam utamat az RB Lipcsében. Amióta idejöttünk, az egész klub hihetetlen fejlődésen ment keresztül, és még mindig messze vagyunk a végétől. Nagyon sok tennivalónk van még, és szeretnék segíteni a céljaink elérésében “- mondta Orbán Willi.