Mo Salah újabb oldalt nyitott meg Liverpool történetében

A Premier League 33. fordulójában a Liverpool az Anfield Roadon fogadta a Newcastle Unitedet. A kora délutáni szombati játék 3. percében, kivéve Mohamed Szalah vezetést nyert a bennszülöttek számára. 20-án balkezes bajnoki siker volt a 2020/2021-es szezonban.

Az egyiptomi csatár így újabb oldalt nyitott a Liverpool labdarúgásának történetében, miután eddig a klub egyetlen labdarúgója sem mondhatta magáról, hogy három egymást követő szezonban legalább 20 lövést szerzett volna. Robbie Fowler és Luis Suárez 2-2 évszakra büszke.

Salah 21 gólt szerzett szombaton Harry Kane a Premier League eredménytáblájának második helyén és a Manchester United játékosaként Bruno Fernandes 16 góllal a harmadik helyen áll, és az angol gólkirályi címet valószínűleg a Liverpool és a Tottenham dönti el idén.

CSATLAKOZÁS

Az a klub, amely Párizs külvárosából küld üzenetet, eltérhet a focitól

A Paris Saint-Germain mindenkinek eszébe jut a párizsi futballról. Micsoda hiba! Végül is itt van az 1897-ben alapított Vörös Csillag, amely visszahoz valamit a futball romantikájából, és fényévekre van a sportág modern, profitorientált változatától, amelyet a PSG-nél látunk.