MMA: Borics Ádám újabb szenzációs győzelmet aratott

Újabb győzelmet aratott Borics Ádám magyar idő szerint szombat reggel a Bellator 256 MMA gálán: a csata előtt 16–1-es mérleggel rendelkező magyar ketrecharcos legyőzi a kanadai Jeremy Kennedy (16-2).

Bár a bukméker valószínűbbnek tartotta Kennedyt, a pehelysúly ranglistán harmadik helyen álló magyar nem hagyott kétséget afelől, hogy jobb-e.

Jelentések szerint Borics volt a legközelebb a harmadik fordulóban ahhoz, hogy időben harcba szálljon a győzelemért, rúgással földre küldte ellenfelét, és felülről ütötte meg, de végül Kennedy kijött a nehéz helyzetből.

Végül a magyar harcos nem véletlenül, egyhangú pontszámmal (30-27, 29-28, 29-28) nyerte meg a mérkőzést, mivel támadásainak számában felülmúlta ellenfelét (52:31).