Miután az utolsó ördög fanatikus kitörte a győztes edzőt

A Real Sociedad 1987 óta megszerezte első trófeáját, 1-0-ra nyert a tavalyi King’s Cup döntőben Mikel Oyarzabal az Athletic Bilbao elleni büntetésével.

Edző a Real Sociedadhoz, Imanol végrehajtó a nagy győzelem után nagyon különleges sajtótájékoztatót tartott, amelyet érdemes megnézni, mert abból fakad, hogy milyen szenvedéllyel tölti el ezt a 49 éves srácot.

Alguacil a baszkföldi Oipóban, Gipuzkoa tartományban született, és először játékosként a Real Sociedadot szolgált (összesen 128 mérkőzést, köztük 112 legjobb bajnokot), majd az ifjúsági és a B csapatnál dolgozott.

Most pedig hosszú idő után sikerre vezette a klubot, a sajtótájékoztatón pedig pólókba és sálakba öltözve, a rajongók rigmusait kiáltva mutatta meg, mennyire tetszik neki ez a csapat.