Míg számításunk szerint Federer Fucsovicsot játszhattuk, a svájci klasszikus feladta

Nagy meglepetésemre Roger Federer kiesett a genfi ​​tenisztornán a negyeddöntőben.

A 20-szoros Grand Slam-bajnok a salakbevonat specialistájának mondható Pablo Andujarral játszott, és már az első szettben kiderült, hogy a spanyol teniszező világszínvonalon fog dolgozni. Federer az első meccsen 6: 4-re kikapott, a másodikban azonban egyenlő győzelemmel holtversenyben. Az utolsó szettben Andujarnak még be is kellett lapátolnia a teljesítményét, és 4: 2 után zsinórban négy gémben győzte le a svájci sztárt.

Federernek (39) igaza van Fucsovics Martinnal a harmadik körben játszott volna, de hátralévő rajtja miatt ez nem történhetett meg.

Cuevas (uruguayi) -Opelka (amerikai) 7: 6 (7-5), 6: 2

Ahol a futball elméje és szíve találkozik!

A legjobbak közül választott írások.

Minden hónapban legalább 24 kiváló minőségű tartalom havonta 990 forintért. Próbálja ki 490 forintért az első hónapban!

Amint azt csapatunk összetétele ígérte, a szövegek a legkülönfélébb műfajokban és témákban fognak megjelenni: lesznek elemzések, interjúk, rövid prózák, beszámolók, hazai és nemzetközi témák, adatok és cikkek vélemények alapján.

Kérjük, maradjon nálunk a lehető leghosszabb ideig, hogy meg tudjuk modellezni és felépítsük az új magyar futballmagazint, amely az írások szintjén és egyediségén keresztül szeretne kitűnni. Iratkozzon fel, olvasson, kövessen minket, érveljen, adjon ötleteket. Üdvözölj mindenkit ebben a közösségben, akik számára a futball csak játék, és mindenkit, akinek a futball több, mint játék.