Mbappé vagy Haaland? A Real Madrid mindkét játékost elvenné

Nem volt provokátor, ezért újraválasztották és továbbra is az Florentino Pérez A Real Madrid elnöke, jelenlegi hivatali ideje 2025-ig tart. A Forbes kiszámítja, hogy a második legértékesebb futballklub első emberének komoly tervei vannak a közeljövőben:

• a stadion felújítása gőzerővel folytatódik, 2022 végére vagy 20234 elejére teljesen befejeződhet, amiből a tervek szerint 200 millió euró éves bevételt generálnak,
  • Természetesen Pérez ismét találatokat tervez, Kylian Mbappé és Erlin Haaland kiválasztásával,
  • a klub az alapokat is be akarja indítani, Sergio Ramossal és Lucas Vázquezzel még nem jött létre megállapodás, de ez a klub célja
  • a női futballcsapattal a BL rendszeres résztvevői is szeretnének lenni.

A Real Madrid férficsapata jelenleg a második a spanyol bajnokságban, de miután a hétvégén legyőzte a Barcelonát, egy ponttal lemarad az Atlético Madridtól. Eközben a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében 3-1-re számít a Liverpool elleni szerdai visszavágó előtt.