Maguire megmentette az angolokat, Uzuni meghozta gyümölcsét

Harry Maguire kései gólja sokat érhet a döntőben: az angol labdarúgó-válogatott 2-1-re legyőzte a lengyel csapatot a magyar érdekcsoport harmadik fordulójában a világbajnoki selejtezőn, és legfeljebb kilenc ponttal vezet.

Harry Kane a 19. percben tizenegyesből lőtte a válogatott 34. gólját (1-0), de az 58. percben Jakub Moder egyenlített (1-1), és úgy tűnt, sikerült pontot szereznie a vendégeknek is.

De Maguire nem így gondolta, 85 perc elteltével John Stones 11 méterről a léc alá vágta a visszapattanót (2-1).

Így Anglia száz százalékkal előzi meg a magyarokat hat ponttal.

A csoport harmadik mérkőzésén az albánok kétgólos győzelmet arattak San Marinóban, amely a vendégek második találata volt Ferencvárosban Myrto Uzuni kapott.