“Két állkapcsot lenyelve tönkretettem a focit”

Tizenkét legjobb klub alapította az Európai Szuper Ligát, és most az a tervük, hogy a Bajnokok Ligája helyett a jövőben is a saját sorozatukban versenyeznek. Az UEFA és a nemzeti bajnokságok egyelőre veszélyben vannak, de valójában mi a konfliktus? Tényleg csak a gátlástalan kapzsiság áll a háttérben? Beszéltem Pásztor Andrással, az mfor.hu vezérigazgatójával a Ziccernél.

A menetrend sem véletlen, mivel az UEFA hétfőn tervezte, majd bejelentette a Bajnokok Ligája reformját, amelyet kedve szerint akart megtenni. Az európai szervezet szigorú szankciókat írt elő,

CSATLAKOZÁS

A futball, amit ismertem, eltűnt

A nemzetközi futball hosszú ideje egyirányú utcán fut, ahonnan sem tolni, sem megfordulni nem lehet. Két lehetőség van, egy zár és egy állandó előrelépés. A Superligával a legjobb klubok megszavazták a továbbjutást.

Ziccer korábbi műsorai ITT érhetők el.