Ibrahimovic végigvezeti a labdát

Ahogy az várható volt, eddig sláger Zlatan Ibrahimovic visszatér a svéd válogatottba. A 39 éves csatár a 2016-os Európa-bajnokság után visszavonult a válogatottól, de most csatlakozott a vb-selejtezőhöz, a Grúzia elleni nyitányban az asszisztensnek adta a győztes gólt, és góllal vett részt a Koszovó elleni mérkőzésen. passz: tegyen egy labdát, amely a 12. percben furcsa mozdulattal lemarad róla, Augustinsson és a kapuba lőtt. Ezzel a svédek 1-0-ra vezettek, végül 3-0-ra nyertek.

A német válogatott szűken nyert Bukarestben, mert bár több gólpozíciója volt, csak Gnabry talált, a 17. percben lőtte a meccs egyetlen találatát. Ennek a csoportnak az érdekessége az örmények Izland elleni 2–0-s győzelme volt, előbbi csapat kifogástalan két forduló után, utóbbi nem szerzett újabb pontot, és 0-5 gól különbség.

A németek a nyeretlen sorozat 35. vb-selejtezőjéért harcoltak, legutóbb 2001. szeptember 1-jén vereséget szenvedtek Angliától.

Ferencváros városa Zubkovval Ukrajnát, aki kezdetben felkelt (58 percet játszott), bármennyire is örülhettek a franciák elleni döntetlennek, most annyira idegesíthették az ikik Finnország ellen: Moares A 80. percben gólt szerzett Dollár a 89. percben tizenegyesből válaszolt, így 1-1 lett a végeredmény.

Egyelőre érdekesnek tűnik a C csoport: a Litvániát legyőző Svájcnak és a Bulgáriát legyőző Olaszországnak két-két győzelme van, a csoport másik három résztvevője pedig eddig nulla pontot szerzett – az északírek most kint voltak.

Világkupa selejtezők, 2. forduló

B csoport:
Koszovó – Svédország 0-3 (0-2)
viselet: Augustinsson (12), Isaac (35), S. Larsson (70, 11)
Piros lap: Berisa (92, Koszovó)

előző:
Georgia – Spanyolország 1-2 (1-0)

Szolgáltatás: 1. Svédország 6 pont / 2 mérkőzés, 2. Spanyolország 4/2, 3. Görögország 1/1, 4. Grúzia 0/2 (1-3), 5. Koszovó 0/1 (0-3)

C csoport:
Bulgária – Olaszország 0-2 (0-1)
viselet: Belotti (11-ből 43), Locatelli (83)

Svájc – Litvánia 1-0 (1-0)
viselet: Shaqiri (2.)

Szolgáltatás: 1. Olaszország 6 pont / 2 mérkőzés (4-0), 2. Svájc 6/2 (4-1), 3. Litvánia 0/1 (0-1), 4. Észak-Írország 0/1 (0-2) , 5. Bulgária 0/2 (1-5)

D csoport:
Ukrajna – Finnország 1–1 (0–0)
viselet: Júnior Moraes (80) és Pukki (89 és 11)
Piros lap: Mikolenko (88, Ukrajna)

előző:
Kazahsztán – Franciaország 0-2 (0-2)

Szolgáltatás: 1. Franciaország 4 pont / 2 mérkőzés, 2. Finnország 2/2 (3-3), 3. Ukrajna 2/2 (2-2), 4. Bosznia és Hercegovina 1/1, 5. Kazahsztán 0/1

F csoport:
Ausztria – Feröer-szigetek 3–1 (3–1)
viselet: Dragovic (30), Baumgartner (37), Kalajdzic (44) és Nattestad (19)

Izrael – Skócia 1–1 (1–0)
viselet: D. Peretz (44) és Fraser (56)

előző:
Dánia – Moldova 8-0 (5-0)

Szolgáltatás: 1. Dánia 6 pont, 2. Ausztria 4, 3. Skócia 2, 4. Feröer-szigetek 1 (2-4), 5. Izrael 1 (1-3), 6. Moldova 1 (1-9)

J csoport:
Észak-Macedónia – Liechtenstein 5-0 (1-0)
viselet: Bardi (7), Trajkovsky (51, 54), Elmas (62), Nestorovsky (82, 11)

Románia – Németország 0-1 (0-1)
viselet: Gnabry (17.)

előző:
Örményország – Izland 2-0 (0-0)

Szolgáltatás: 1. Németország 6 pont (4-0), 2. Örményország 6 (3-0), 3. Észak-Macedónia 3 (7-3), 4. Románia 3 (3-3), 5. Izland 0 (0-5) Liechtenstein 0 (0–6)