Ha Ronald Koemant eddig nem imádták a Barcelona pilótái, akkor mostantól azok lesznek

Az FC Barcelona megválasztott elnöke rövid rádióinterjút adott, Carles Tusquets. A sportmenedzsernek hónapokig kellett vezetnie a klubot Joesp Maria Bartomeu új elnök megválasztásáig lemondott, Joan Laporta.

Ez idő alatt számos nehézséget kellett megoldania, különösen az anyagi problémákat. A beszélgetés során elmélyítette ezeket a kérdéseket, de a hajó drukkereket valóban nem a pénz, hanem az edző emelte fel, Ronald Koemanról ő mondta.

Azt akarom, hogy edző maradjon. Szereti a klubot, és ő volt az első, aki azt mondta nekem, hogy fizessem ki a fizetését, amikor tudom. Nagy segítséget nyújtott a játékosok tárgyalásain is. Hálás vagyok az ajánlatért. Elkötelezett a fiatal játékosok bevonása mellett is

Mondta az ideiglenes elnök, Tusquets.

Joan Laporta a piszkos pénzügyek előtérbe kerültek, és az elején csak olyan gazdasági tervet tudott felajánlani, amely garantálja a klub működését szerdán, a ciklus utolsó napján.