Ha négyszer nyer, akkor a Real Madrid lesz a bajnok

Az FC Barcelona nem tudta kihasználni a hazai pálya előnyeit, gól nélküli döntetlent ért el az Atlético Madriddal a spanyol labdarúgó-bajnokság 35. fordulójában.

Az első félidőben mindkét csapat megsérült, először a vendégek veszítettek Thomas Lemartmajd a 32. percben Sergio Busquets 80. perc: csúnya ütközés következtében a Barca váltotta.

Az Atlético azonban nagyobb helyzeteket teremtett Marc-André ter Stegen többször bátorsággal védett. Másrészről Lionel Messi szintén hiányzott egy ziccert a 41. percben.

A 70. percben lecserélte az uruguayit Ronald Araujo gólt szerzett az Atlético kapujára, de a les játékvezetője törölte. Még mindig a hajában Ousmane Dembéle pozíció és Lionel Messi szabadrúgása veszélyes volt, de az eredmény nem változott (0-0).

Ez azt jelenti, hogy továbbra is két pont a különbség a két csapat között, és bár az Atlético továbbra is a Liga élén áll, ha a Real Madrid megnyeri a vasárnapi, Sevilla elleni hazai mérkőzést, akkor átveszi a vezetést a bajnokságban.

Valójában, ha elhozza a maradék négy mérkőzést, akkor Ön lesz a bajnok.