Griezmann nagyszerű gólt szerzett, a Barca már passzolt volna

Az Atlético Madrid óta eltelt öt évben nem volt olyan szezon, amelyben ne szerzett volna legalább 15 bajnoki gólt. Antoine Griezmann, amelynek barcelonai FC-je már kevésbé játszik annyira.

A francia válogatott csatár kilenc lövést hajtott végre az előző szezonban a La Liga-ban, most hét – a legutóbbi – hatalmas bombát tartott hétfőn Huescában, másfél hónap szünet után.

Az olasz Calciomercato.com szerint a katalán klub hosszú távon nem számítana rá, és a Juventus javasolja neki Paulo Dybala számára helyette.

Az argentin csatár sérülés miatt január 10. óta nem volt a pályán, és bár szerződése jövő nyáron lejár, a hosszabbítás esélye csekély. A Bajnokok Ligájából való kiesés nem segítette a Juventus pénzügyi nehézségeit, így a klub jobban áll.

És Barcelonában a helyzet meglehetősen bonyolult, ezt nem tudni Lionel Messi-szappan hogyan végződik. Ha marad, nehéz lesz helyet találnia Dybalának. Griezmann távozása azonban utat nyithat.