Galatasaray hazugnak nevezi a szexuális orgiáról szóló török ​​újságot

Néhány napja bombával jelent meg a Milliyet török ​​napilap, amely azt állította, hogy a helyi labdarúgó-bajnokság 3. helyén álló Galatasaray gyenge teljesítményt nyújt, mert egyes játékosok nem élnek olyan életet, amely méltó lenne sportolónak lenni.

Az újság szerint a klub április 12-i közgyűlésén Musztafa Cengiz, Galatasaray elnök azt mondta: „Fáradtak vagyunk Ryan Donk szexpartik. A futballisták az esti buli miatt nem edzenek rendesen, ez vicc! ”

Az újság a suriname donki válogatottat vonta be a holland eset mellett Ryan Babeltés valójában az előző idényből származó gaboniak, akik jelenleg a Fulhamet konszolidálják Mario Lemina Ez.

Válaszul a klub a hivatalos weboldalon tett nyilatkozatában mindent tagadott, és hazugnak nevezte az újságot.

“Galatasaray elnök állítólagos szavai, Musztafa Cengiz, amelyet a Milliyet publikált, teljes egészében a levegőből érkeztek. Enyhén szólva erkölcstelen a klubelnököt a nyilvánosság előtt hitelteleníteni, hamis, hamis, rágalmazó mondatokat tulajdonítva neki.

Kijelentjük, hogy az ilyen hamis hírek összeegyeztethetetlenek az újságírás alapelveivel.