“Ez a vereség megalázó számomra” – mondott le Budafok edző

A budafoki futballcsapat súlyos, 9-2-es vereséget szenvedett a Paks ellen, a meccs után pedig a házigazda csapat edzője, Csizmadia Csaba lemondó.

“Sajnos olyan vereségbe kerültem, amelyről azt kell mondanom, hogy megalázó számomra. Nem is emlékszem, hogy valaha is volt ilyen vereség az életemben. Osztálykülönbség nem volt, de a két csapat között még több volt. Erről a meccsről már nem is akarok beszélni, mert ez felbecsülhetetlen számomra “- mondta a meccs utáni sajtótájékoztatón a szakember.

Röviddel ezután a klub hivatalos nyilatkozatot adott ki:

“A Paksi FC elleni súlyos vereség után Csizmadia Csaba lemondott, amit klubunk vezetősége elfogadott. Együtt érezzük, hogy megtört az a harmónia, amely két és fél évig jellemezte a vezetőedző és az öltöző kapcsolatát. Hálásak vagyunk Csizmadia Csabának az elmúlt évek kemény munkájáért és fáradozásáért, és sok sikert kívánunk edzői karrierjében. ”