Diósgyőr edző: Nehéz megmondani, van-e 2-3 olyan csatárod, aki tavasszal nem szerzett gólt

A Diósgyőr sorsa már nincs az ő kezében, miután az NB utolsó helyén álló csapat 0-0-s döntetlent játszott az utolsó előtti fordulóban az Újpest ellen.

A játék után Zoran Zekic, a DVTK edzője elmondta, hogy nagy nyomás nehezedett a csapatra, és úgy érezte, hogy a gyenge teljesítmény miatt 20 perc elteltével is lecserélhette volna.

“Előfordul, hogy jó játék nélkül egyetlen villanással megnyerhetsz egy játékot, de ez most hiányzott. Ez a legnagyobb problémánk az egész torna során, gyakran 3-4 helyzet sem volt elég a gólok megszerzéséhez.

Nehéz megmondani, hogy két-három csatár van a keretben, aki egész tavasszal nem kapott gólt. A klub vezetésével még nem tárgyaltam leendő munkatársaimról, de jelenleg a klub és a csapat sorsa a legfontosabb.

Mondta a horvát edző.

A káder tagjai, a szerbek között nézve Stefan Drazic és az albán Odüsszeusz Roshi Zekic mondatait is átveheti érte, hiszen szezonjának mind a négy gólját először 2020-ban szerezte, míg Roshi még nem volt sikeres az NB I-ben.

A Diósgyőr az elmúlt években néhányszor a pálya szélén táncolt, most azonban nehéz lesz elmenekülni, mert ha a Honvéd nyerni tud a Budafok ellen, amely már vasárnap veszített, akkor a miskolciak jövőre a másodosztályba kerülnek.