Danyi Gábor utódja már megtalálta Győrben az ETO kézműves csapatát

Nem volt kétséges az Audi ETO KC győri női kézilabdacsapatának vezetése, miután az FTC elleni súlyos vereség miatt kiutasították. Danyi Gábor edző. Debrecen ellen még Görbicz Anita játszott, de hétfőn ismét Ambros Martín irányítja a szakmai munkát.

Már február közepén kiderült, hogy nyáron a spanyol szakember ismét átveszi az irányítást a csapat felett, de most a kényszerű helyzet miatt a visszatérését előrehozták.

“Görbicz Anitával megegyezésünk egy meccsről szólt. Segített a csapatnak, de azt mondta, mindenképpen játékosként akarja befejezni a szezont, és tiszteletben tartottam a döntését “- mondta a klub honlapján. Bartha Csaba Elnök.

Találnunk kellett egy edzőt, aki felkészítette és irányította a csapatot a hátralévő hetek versenyei alatt. Az egyik fő szempont az volt, hogy a rendelkezésre álló rövid idő alatt olyan személyt válasszunk, aki minden szempontból ismeri a klubot.

Ezért kértem Ambros Martínt, hogy július helyett kezdje el most a csapattal való munkát. Elfogadta a megbízást “.

Martín – aki eredetileg 2021 júliusában tért vissza – első mérkőzését a Magyar Kupa elődöntőjében játssza május 15-én a Ferencváros ellen.