Az új szegedi kézilabdázó a világ egyik legjobbjának nevezte csapatát

Hároméves szerződést írt alá a MOL-Pick Szeged férfi kézilabdacsapatával Miguel Martins, a portugál válogatott irányítója Portóban. A 23 éves játékos első nyilatkozatával már ellopta a helyi rajongók szívét.

Nagy megtiszteltetés, hogy a világ egyik legjobb csapatában játszhatok. Ez tökéletes lesz a fejlődésemhez, és a portugál válogatott is profitálni fog belőle.

Remélem, hogy új csapatommal el fogom érni a kitűzött célokat, és nagy győzelmeket fogunk elérni “- mondta a klub hivatalos honlapján.

Hozzátette: mindent meg akar keresni, amit csak tud.

“Nagyon jó csapatunk lesz, és azt hiszem, ezt együtt meg tudjuk csinálni. Mindent megteszek a pályán, hogy győzelmet és címet nyerjek a klubnak, a szurkolóknak. Elérem ezt a célt, amelyet várom! ”

Miguel Martins 1997. november 4-én született Portóban, 42 alkalommal volt a portugál válogatottban és 88 gólt szerzett.