Az áprilisi tréfán megsértődve lemondott a futballcsapat edzője

Hihetetlen fordulatot vett egy bolond áprilisi viccben Romániában, ahol a tréfás edző annyira megsértődött, hogy elhagyta csapatát.

Az alacsonyabb osztályú ipar (Industria Galda de Jos) nagyon gyenge a szezonban, és jelenleg csoportjában az utolsó helyen áll. A klub februárban váltott edzőt, amikor kinevezték Stefan Fogorosit, de vele az első három tavaszi meccs ugyanúgy vereséggel végződött.

Április 1-jén a klub vezetése viccelődött az Alba-sport.ro újságíróival, és a portál szerdán közzétett egy cikket, amelyben azt írta, hogy rossz teljesítményre hivatkozva elutasította az edzőt,

Miután Fogorosi elolvasta, olyan komolyan vette, hogy aznap még edzésre sem jelent meg. Bár gyorsan kiderült, hogy ez csak vicc, a szakember annyira fel volt háborodva, hogy szakított a csapattal.