A Vasas futballistája agyvérzés gyanúja miatt kórházba került

A Vasas 3-0-ra nyert a Pécs ellen az NB II 34. fordulójában.

A Vasas Feczesin Róbert A rutinos támadó szédülésről és a végtagok zsibbadásáról panaszkodott csütörtök hajnali ébredés után, ezért orvosi vizsgálata és kórházi ellátása azonnali hatállyal kezdődött átmeneti agyi keringési zavarok gyanúja miatt – írja az angyalok weboldala.

A weboldal megemlíti a játékoson minden mérkőzés előtt elvégzett koronavírus-teszteket, amelyek mindegyike negatív lett.

A Vasas a 3. percben vezetést szerzett a Pécs ellen, Balajti Ádám szöglet után volt eredményes.

Akkor a 79. percig kellett várni a második gólra Szatmári Lóránd nagy gólt lőtt a jobb felső sarokban.

A végeredmény 3-0 Richard Vernes a sarok körül Otigba Kenneth fejjel állítva. Ezzel a győzelemmel a Vasas mindenképpen lezárja a fordulót az előtérben.

Szentlőrinc – DEAC, Kozármisleny 17.00

Vezetői pozíció: 1. Vasas 71 pont / 34 mérkőzés, 2. DVSC 67/33, 3. Gyirmót 63/33, 4. PMFC 60/34

A kiemelt képen Feczesin (balra) látható a debreceni meccsen.