A Szeged versenyzett a legnagyobb klubokkal, de végül megtartotta a legjobbak egyikét

Magyar válogatott Bánhidi Bence 2025-ig meghosszabbította szerződését a MOL-Pick Szeged kézilabdacsapatával

Kedden mind a válogatottban, mind a szegediekben meghatározó helyzetet hangsúlyozták a klub honlapján: hosszú távra tervez Szegeden, ahol kiváló szakmai munkát végeznek.

Szucs Peter Erno a klubelnök hozzátette: a legnagyobb klubokkal kellett versenyezniük Banhidiért, akiknek a szerződés meghosszabbítása olyan, mint egy nagy győzelem számukra.

A Győrben született Bánhidi, 26 éves, 2016-ban költözött Szegedre, akivel 2018-ban ünnepelte a bajnokságot, 2019-ben pedig Magyar Kupát nyert. Eddig 105 mérkőzésen lépett pályára a magyar bajnokságban, és 266 gólt szerzett.

269 ​​ütéssel szerepel a Bajnokok Ligájában, és jelenleg a negyedik helyen áll a szegedi góllistán.