A Real Madridnak elképesztő balszerencséje van

Lehet, hogy figyelmen kívül kell hagynia a szezon hátralévő mérkőzéseit Sergio Ramos részéről, a Real Madrid csapatának kapitánya – írta az MTI.

A 35 éves, 178-szoros spanyol válogatott futballista, aki korábban hosszú lábra volt kényszerítve egy bal lábsérülése miatt, szerdán játszott a Chelsea elleni Bajnokok Ligája elődöntőjének londoni visszavágóján. szombat reggel nem vett részt edzésen. A vizsgálatok a bal láb térdének gyulladását mutatták.

Klubja még nem jelentette be, hogy a védőnek meddig kell visszatérnie a rendbe, de a spanyol sajtó szerint maradhat a bajnokság mögött, ugyanakkor európai megjelenését nem veszélyeztette.

2021-ben Ramos csak öt mérkőzésen lépett pályára. Szerződése a szezon végén lejár a madridi klubban, amely a bajnoki cím csúcspontjaként vasárnap a Sevillát fogadja.