A Real Madrid legenda nem várja az első csapatot, inkább menjen Németországba?

Legend Real Madrid, Kinyújtotta a kezét Az Eintracht Frankfurt vezetése igyekezett átvenni a csapat irányítását.

A 43 éves edző évek óta spanyol csapatának ifjúsági csapatában dolgozik, és egy ideje Madridban Zinedine Zidaneképes lesz átkelni a kispadon. Az elmúlt hetekben még az is olvasható, hogy jövő nyáron leülhet a padra.

Ehhez képest a Goal.com beszámol arról, hogy a frankfurti klub vezetősége már megkezdte a tárgyalásokat Raul-tal, hogy edző legyen a következő szezonban. A német klub tavaly figyelte a madridi tartalékokat, és nagyon tetszett Raúl munkája. A Real Madrid tartalékcsapata a feljutásért küzdve a spanyol harmadosztály alapszakaszának ötödik csoportjában a második helyen végzett.