A milánói ultrák kemény ultimátumot adtak a tétova Donnarummának

Két vereség után a Milan javult, 2–0-ra nyert a milánói korábbi favorit, Benevento ellen Pippo Inzaghi ellenőrzés.

A csapatok jó kis mérkőzést vívtak, Hakan Calhanoglu A Milan hamar előnyhöz jutott, amelyet aztán többször kihúzhatott volna, de a helyzetek kimaradtak, ami merészsé tette Beneventót.

A meccs a végén Theo Hernández A Milan góllal végzett, aminek nagyon szüksége volt erre a győzelemre, mivel a helyekért folytatott harcban BL-rajtot jelent.

Bár nem szerzett gólt, az utolsó két meccset kihagyta Zlatan Ibrahimovic nagyon mozgékony volt, és nem mindig a szokásos módon választotta a legegyszerűbb megoldást, például a második félidőben a levegőbe ütötte a labdát Samui Castillejo árrés.

A Milan a következő fordulóban a Juventusszal, a közvetlen riválisával találkozik, a Sky Sport Italia pedig azt írta, hogy a milánói ultrák meghívták egy meccsre a Benevento elleni mérkőzés előtt. Gianluigi Donnarumma, csapatkapus.

Donnarumma a Milan egyik oszlopa, amelynek szerződése idén nyáron lejár, és még nem fogadta el a klub ajánlatát. Az ultrák ezért kvázi ultimátumot adtak neki, és azt mondták a kapusnak, hogy ha nem írja alá a szerződést, akkor sem védekezik a Juventus ellen, aki egyébként nagyon örülne, ha látná.

Donnarumma sírva hagyta volna el a mérkőzést, majd gól nélkül törte meg a Benevento elleni mérkőzést, de egyértelmű, hogy a Milannak kell megoldania a helyzetet, mert ebben a feszült helyzetben nem használja az egyik legfontosabb játékos feszült hangulatát és a klub.