A középpályás az edzés során megsérült, és elhagyta a magyar válogatottat

A Magyar Labdarúgó Szövetség szombaton van Kommunikáció visszatérése szerint klubjába, a szlovákiai fő DAC-ba Schäfer András.

A középpályás a csapat edzése során térdsérülést szenvedett, így nem számíthat rá Marco Rossi a San Marino és Andorra elleni mérkőzéseken.

Schäfer nem játszott a nyitányon a lengyelek ellen a vb-selejtezőn. A két csapat 3-3-ra játszott a Puskás Arénában.

A következő két mérkőzés az első számú kapus lesz, Gulácsi Péter Salt egy mérkőzés után visszatér a klubjába is, az MLSZ szerint a lipcsei profi stábbal kötött megállapodás szerint.

CSATLAKOZÁS

A lengyelek bíznak magukban, és ez kevés a Rossi csapatával szemben

A Paulo Sousa vezette lengyel válogatott majdnem leégett Budapesten, amit hazája sajtója korábban inkább az angolokra, mint a magyar csapatra mért. Elemeztem a Ziccer Világkupa első selejtezőmérkőzését Polish Miklós focirajongóval