A kapus majdnem az alapvonalról lőtt a hosszú hosszú sarokban

Valószínűleg keményen aludt Jose Devecchi, a San Lorenzo kapusa. A Libertadores Kupa utolsó selejtezőkörében az argentin csapatnak Santosba kellett volna mennie, és az első mérkőzésen 3-1-es vereséget kellett szenvednie.

azonban Marcos Leonardo a 22. percben megszerezte a vezetést.A brazil csatár viszont teljesen kijött, az alapvonal közelében lőtt a kapuban, és a rossz helyzetben lévő Devecchi hiába tért vissza.

Ezzel a lövéssel 1–0-ra vezetett Santos térfelén, de aztán megfordultak az események. Az 51. percben San Lorenzo elesett, de kétszer sikerült egyenlíteni. Végül azonban 2-2 után az argentinok nem tudtak gólt szerezni, ami azt jelenti, hogy Santos összesen 5-3-mal továbbjutott a Libertadores-kupa főtáblájára.