A futballistát visszavonulással gyalázták

David Cox 32 évesen úgy döntött, hogy feladja a futballt. A skót csatár, Albion Rovers csatár a kispadon kezdte, majd a szünetben elhagyta a stadiont. Az ESPN cikke szerint az ellenfél, egy stenhousemuiri játékos hozta lelki problémáit és öngyilkossági kísérleteit.

A félidő közepén volt egy kis elfogadás, amikor azt mondta, jobb lett volna, ha az első sikerrel járok. Sokak szerint ez semmi, de engem felzaklatott. Csinálni akartam valamit

Mondta Cox, aki szerint a leglátványosabb, amit tehetett, az volt, hogy otthagyta a meccset.

Az eset a Skót Föderáció elé került, és Stenhousemuir belső vizsgálatot is indított. A klub közleményében kijelentette, hogy elfogadja, hogy bizonyos dolgokat el fognak mondani a mérkőzés során, de tisztában vannak azzal is, hogy van egy bizonyos határ, amelyet nem lehet túllépni.

Óvatos!

Ha Ön vagy a környéken valaki krízishelyzetben van, hívja mobiltelefonján az ingyenes 116-123 segélyhívó számot!