A fehérváriaknak még nincs edzőjük, de új igazolásuk van

Az osztrák jégkorongliga (ICE) Hydro Fehérvár AV19 aláírta a magyar válogatottat Terbócs István.

Székesfehérvár szerint a 24 éves csatár kétéves szerződést kötött a klubbal a bajnokság nyolcaddöntőjében és a Magyar Kupa döntőse. Terbócs a 2019-es Nursultan Division I / A világbajnokságon, majd tavaly a nottinghami olimpiai kvalifikációs tornán volt a válogatott tagja.

Terbócs Újpesten kezdte pályafutását, majd tinédzserként szerződött a MAC-hoz, ahol a 2015/16-os szezonban a felnőttek között szerepelt, 2018-ban pedig az Erste Ligában sikerült győzelmet ünnepelnie. Őt a fehérváriak vezették Antti Karhula vezetőedző, és még nincs új szakemberük a következő szezonra, az igazolás Szélig Viktor vezérigazgató.