A Chelsea korábbi edzője Mourinho utódja lehet

Vasárnap a Tottenham Liga Kupa döntőjét játssza, ahol ugrik Ryan Mason óta vezeti a csapatot a Manchester City ellen, mióta a londoni klub megszüntette Jose Mourinho.

A Football Italia azt írja, hogy a Tottenham már keresi a portugál edző utódját, és felvette a kapcsolatot Maurizio Sarri az ügynökével, Fali Ramadanival. Sarrit 2020 nyarán menesztette a Juventus, és azóta nincs munkája, bár neve Romániában került ide, amikor a bank erősen imbolygott. Paulo Fonseca alatt.

Sarri már Angliában dolgozott, a 2018-2019-es szezonban vezette a Chelsea-t, és karrierje edzői trófeáját nyerte el, amikor az angol csapattal Európa-bajnoki trófeát nyert. Aztán bajnok lett a Juventusszal, és a torinói klub továbbra is fizeti a fizetését, mert szerződése kezdetben 2022 nyaráig szólt.