A KERET Koalíció projektzáró konferenciája

Segítségnyújtás a szexuális erőszak áldozatainak:

szakmaközi együttműködés és társadalmi tudatosság

2012. december 10

Európai Ifjúsági Központ
1024 Budapest, Zivatar u. 1-3.

A szexuális erőszak áldozatai számára segítséget nyújtó KERET Koalíció („Koalíció a szexuális Erőszak Ellen a Túlélőkért”) 2010-ben alakult meg magyarországi civil jogvédő szervezetekből – Amnesty International Magyarország, MONA Alapítvány, NANE Egyesület, Magyar Női Érdekérvényesítő Szövetség, PATENT Egyesület –; a Koalícióhoz később támogató szervezetként csatlakozott a Stop Férfierőszak Projekt.

Jelen konferencia célja a Koalíció 2010–2012-ben ­– a Nyílt Társadalom Alapítvány (Open Society Foundation – OSF) támogatásával végzett tevékenységeinek bemutatása volt, valamint szakmai eszmecsere kezdeményezése a szexuális erőszak áldozatainak való segítségnyújtás témájában.

A konferencia programja az elhangzott előadások vázlatával együtt ITT.

A Class-FM-ügy

Randierőszak – vagy “szerelmeskedés”?

A Class FM rádió “Morning Show” című műsorában elhangzottak miatt beadvánnyal fordult a Médiahatósághoz a KERET Koalíció egyik szervezetének munkatársa

Comments are closed.