KERET Koalíció 2010-2012

keretlogo_300dpi(2)

Segélyvonal a szexuális erőszak áldozatai részére:

06-40-630-006 (kék szám)

hétfő: 10–14,  szerda: 14–18, péntek: 10–14 óráig

Itt érhető el a KERET Koalíció blogja

A KERET a Facebookon

A szexuális erőszak áldozatai számára segítséget nyújtó KERET Koalíció  („Koalíció a szexuális Erőszak Ellen a túlélőkért”) 2010-ben alakult meg magyarországi civil jogvédő szervezetek összefogásával. A Koalíció tagjai: Amnesty International Magyarország, MONA Alapítvány, NANE EgyesületMagyar Női Érdekérvényesítő SzövetségPATENT Egyesület, valamint támogató partnerünk a Stop-Férfierőszak Projekt.

Események:

Nők mint az erőszak áldozatai a médiában – pódiumbeszélgetés, ELTE, 2010. 11. 26. és KERET Sajtószeminárium, Független Médiaközpont,  2011. szeptember 28.

Sziget Fesztivál, 2012

A KERET Koalíció zárókonferenciája 2012. december 10.

A KERET Koalíció kiadványai

k mint az erőszak áldozatai a médiában – esettanulmányok

A nők elleni erőszakkal foglalkozó híradások “Tízparancsolata”

Hogyan írjunk a szexuális erőszakról?

KERET: Ha Önt erőszak érte… (Szórólap)

NANE: Szexuális erőszak. Alapinformációk áldozatoknak (Szórólap)

MÓDSZERTANI AJÁNLÁSOK A SZEXUÁLIS ERŐSZAK ÁLDOZATAIVAL FOGLALKOZÓ SZAKEMBEREK SZÁMÁRA

Részben a KERET Koalíció programja keretében készült el a NANE – Patent:  Szakmai módszertani útmutató a  párkapcsolati erőszak elleni hatékony fellépésre (A kötet a Nők Joga honlapon több más hasznos szakmai anyag között találató.)

Vissza az oldal elejére